GAP TURU 1

- TL
Hareket: KARAMAN - AKTEKKE MEYDANI
Yarım Pansiyon
3 GECE 3 GÜN
Image

GAP TURU 11.Gün:

Akşam saat 23:00’ de Karaman’dan hareket ediyoruz. Sabah 07:00'de Gaziantep'e varış... Gaziantep'e varış Kelebek lokantasında sabah kahvaltısı.Gaziantep turumuza Kent Müzesi, Antep Kalesi, Zeugma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten ve tarihi pasajların gezilmesi Gaziantep'te öğle yemeğinin alınması ve Birecik'te bulunan KELAYNAK kuşlarının görülmesinden sonra Mardin'e hareket ediyoruz.Akşam saat 19:00 Mardin'e varış otel YAYGRAND'da akşam yemegi konaklama ve serbest zaman.

2. Gün:

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra rehber eşliğinde Mardin'in tarihi ve kültürel yerlerin gezilmesi (Deyrulzaferan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Mardin Müzesi, Zinciriye Medresesi, Ulu Cami, Eski Mardin, Mardin Kalesi, Kırklar Kilisesi) sonrasında Midyat'a hareket öğlen yemeği.Midyat!ta bulunan MOR GABRİEL kilisesi gezilmesi ardından Midyat'ın meşhur gümüşçüler çarşısında yapılan alışverişten sonra Şanlıurfa'ya hareket saat 19:00 Güven Otele varış YILDIZSARAY'DA SIRA GECESİ ve akşam yemeği otelde konaklama...

3. Gün:

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra rehber eşliğinde peygamberler diyarı bilinen Urfa gezimize Harrandan başlayarak Urfa Kalesi öğle yemeği ardından Hz. İbrahim(a.s) makamı, Hz. Eyyüp (a.s) makamı BALIKLI GÖL'ün ziyaretinden sonra Tarihi su altı kenti olan Halfeti’ye hareket ediyoruz ve misafirlerimize TEKNE TURU....Keyifli bir yolculukla Karaman'a ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktada bırakarak, bir başka Birer Tur organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.